Relax u nás

Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!

Penzión je vhodným východiskom na rôzne turistické vychádzky, ako aj cyklistické túry, hriechom by bolo nevyužiť termálne kúpalisko v Podhájskej s liečivými a regeneračnými účinkami, ktoré sú známe nielen u nás na Slovensku, ale aj v zahraničí. Penzión je vybavený dvoma apartmánami, dvanástimi dvojposteľovými izbami s možnosťou prístelky.

Do poskytovaných služieb penziónu Karen patrí hlavne kvalitné stravovanie, pre ktoré je vytvorený priestor v jedálni s kapacitou 30 miest. Zabezpečené sú raňajky a to formou bohatých švédskych stolov, pestré obedy a poskytuje sa aj možnosť dokúpenia večerí. Samozrejme je možné objednať si aj detské porcie a diétne jedlá. Počas dlhých večerov je možné využiť altánok, v ktorom je všetko pripravené na pohodové grilovanie s priateľmi a rodinou. Penzión Karen je vybavený špičkovou technológiou, pre špeciálnu úpravu kvality vody na zabezpečenie kvalitného pitného režimu, prípravy chutných jedál a osviežujúcich nápojov. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s masážnou sprchou a WC, farebný LCD televízor s možnosťou sledovania satelitných programov, pripojenie na internet a minibar.
Parkovisko penziónu Karen je umiestnené vrámci uzavretého areálu, kde v každej dobe je strážené a monitorované kamerovým systémom. Kúpalisko v Podhájskej je vzdialené od Penziónu Karen necelých 900 metrov, takže nie je problém si spraviť kratšiu prechádzku, spojenú s jeho návštevou.

Penzión Karen sa teší na všetkých, ktorí hľadajú oddych, relax a príjemne strávené chvíle.